Zamrażarka biomedyczna, seria PR, do 1 °C
Treść:
1
Numer produktu:
6285765
Informacje dot. produktu "Zamrażarka biomedyczna, seria PR, do 1 °C "
Zamrażarki z serii PR dzięki szklanym drzwiom zapewniają doskonały przegląd przechowywanych przedmiotów. Wentylator wewnętrzny, który wytwarza chłodzenie wymuszone powietrzem, zapewnia niezawodną i stabilną temperaturę. Lodówki są wyposażone w nasz zaawansowany sterownik dla maksymalnego bezpieczeństwa.
- Zewnętrzna część biała
- Wnętrze ze stali nierdzewnej
- Automatyczne zamykanie drzwi
- Chłodzenie wymuszone powietrzem
- Regulowane półki
- Kółka
- Zamek na klucz w drzwiach
- Drzwi odwracalne
- Drzwi szklane
| Ciężar: | 138 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 695 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 860 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1700003 |
| Pojemność nominalna: | 628 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 720 mm |
| Temperatura: | 1 ... 10 °C |
| Temperatura min.: | 1 °C |
| Typ: | PR 700 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 695 x 1,505 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 720 x 860 x 1,997 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1505 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1997 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ze szklanymi drzwiami: | Tak |