Zakrętki zabezpieczające, zabezpieczone przed manipulacją, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9072046
Informacje dot. produktu "Zakrętki zabezpieczające, zabezpieczone przed manipulacją, PP"
- Czerwony
- Z zaworem
- Do kwadratowych, zakręcanych butelek
- Z wysokim gwintem
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 32 |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 293021909 |
| UNSPSC: | 41121814 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 45 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Ø: | 45 mm |