Zakrętki, PP, z pierścieniem gwarancyjnym
Treść:
1
Numer produktu:
9072094
Informacje dot. produktu "Zakrętki, PP, z pierścieniem gwarancyjnym"
Niebieskie. Do butli o kwadratowym przekroju.
Typ H: wąska szyjka z długim gwintem
Typ K: szeroka szyjka z krótkim gwintem
Typ H: wąska szyjka z długim gwintem
Typ K: szeroka szyjka z krótkim gwintem
| Gwint: | GL 54 |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 293033208 |
| Typ: | K |
| UNSPSC: | 41121814 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 69 x 29 mm |
| Wysokość: | 29 mm |
| Ø: | 69 mm |