Zaawansowany mikroskop polaryzacyjny dla laboratoriów, badań i edukacji, BA310 POL
Treść:
1
Numer produktu:
7920271
Informacje dot. produktu "Zaawansowany mikroskop polaryzacyjny dla laboratoriów, badań i edukacji, BA310 POL"
Potężny, a zarazem niedrogi mikroskop polaryzacyjny dla próbek przezroczystych. Przeznaczony do badania próbek dwójłomnych w petrografii i mineralogii, może być także stosowany do materiałów syntetycznych w przemyśle.
- Optyka z korekcją na nieskonczoność [CCIS®]
- Głowica typu Siedentopf, Trinokularowa / fototubus 30 °, F.N. 20
- Odległość międzyźrenicowa 55-75 mm
- Okulary szerokokątne N-WF 10x / 20 mm z regulacją dioptrii dla obu oczu i muszlami gumowymi
- Obrotowy analizator 360°, soczewka Bertranda 0,5x i szczelina do kompensatorów
- Odwrócony uchywt rewolwerowy, czteromiejscowy, pozycje centrowane indywidualnie
- Obiektywy CCIS® EC Plan Achromatyczne 4x, 10x, 40x-S, 60x-S
- Stolik obrotowy 360°, średnica 160 mm, skala 1°, noniusz 0,1° z blokadą
- Achromatyczny kondensor wychylny N.A. 0.90 / 0.13 z przesłoną irysową i obrotowym polaryzatorem
- Oświetlenie Koehlera, halogenowe 6V / 30 W z kontrolą intensywności
- Uniwersalny zasilacz 100-240 V (CE)
- Pusta płytka do wsuwania, niebieski filtr, kabel zasilający, klucz imbusowy, pokrowiec ochronny, zapasowy bezpiecznik
| Ciężar: | 10.4 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 400 mm |
| Kondensator: | Abbe N.A. 0.90/0.13 |
| Kąt nachylenia rury: | 30 ° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1100100402252 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 55 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | N-WF10X/20 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Lampa halogenowa |
| Soczewki powiększające: | 4x,10x, 40x, 60x |
| Szerokość: | 220 mm |
| Typ: | BA310 POL |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 400 x 452 mm |
| Wysokość: | 452 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |
| Ø stolik mikroskopowy: | 160 mm |