Wzorce punktu topnienia
Treść:
1
Numer produktu:
6286190
Informacje dot. produktu "Wzorce punktu topnienia"
Wzorce o wysokiej czystości kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami do pomiaru punktu topienia. Przetestowano w urządzeniu o wysokiej dokładności. Możliwość przechowywania przez 3 lata od daty produkcji. Dostępny w standardzie pojedynczego punktu topnienia lub w zestawie 3 różnych standardów. Szklane butelki 1 g. Zestaw zawiera 3 butelki 1 g.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H302, H350 |
| P-Satz | P280, P301+P312, P330, P308+P313, P405, P501 |
| GHS: | GHS07, GHS08 |
|---|---|
| Max. melting point: | 135 °C |
| Melting point: | 133 ... 135 °C |
| Min. melting point: | 133 °C |
| Numer artykułu producenta: | RMP132 |
| Typ: | RMP132 |
| VP: | 1 |
| Zawartość: | 1 of 1 g |
| Zawartość VP: | 1 g |

