Wzorce chemicznego zapotrzebowania tlenu (ChZT, ang. COD)
Treść:
1
Numer produktu:
4012235
Informacje dot. produktu "Wzorce chemicznego zapotrzebowania tlenu (ChZT, ang. COD)"
Wzorce idealne do zastosowania jako wzorce kontrolne w celu sprawdzenia czy dokładnie wykonano analizę ChZT. Mają szeroki zakres stężeń (od 10 do 60 000 ppm), są zgodne z NIST, mogą być przechowywane 2 lata. Butelki o pojemności 500 ml.
Wzorce idealne do zastosowania jako wzorce kontrolne w celu sprawdzenia czy dokładnie wykonano analizę ChZT. Mają szeroki zakres stężeń (od 10 do 60 000 ppm), są zgodne z NIST, mogą być przechowywane 2 lata. Butelki o pojemności 500 ml.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| SDB | Link |
| Numer artykułu producenta: | COD10 |
|---|---|
| Opakowanie: | 1 of 500 ml |
| Rodzaj opakowania: | Bottle |
| Stężenie: | 10 ppm |
| Typ: | COD10 |
| VP: | 1 |
| Zawartość: | 1 x Bottle of 500 ml |
| Zawartość VP: | 500 ml |