Wytwornica płatków lodu serii AF, ze zbiornikiem
Treść:
1
Numer produktu:
6327265
Informacje dot. produktu "Wytwornica płatków lodu serii AF, ze zbiornikiem"
Wyprodukowano zgodnie z normą DIN ISO 9001. Do produkcji stałych, nasyconych płatków lodu z higienicznego lodu o temperaturze 0,5°C. Wyposażona w system sanitarny XSafe zwiększający bezpieczeństwo i przedłużający żywotność. Zawarta w zestawie lampa UV redukuje obecność bakterii i wirusów w urządzeniu i w obiegu wody.
- Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej
- Specjalny materiał we wnętrzu o właściwościach antybakteryjnych
- System skraplacza chłodzony powietrzem
- Eletroniczna kontrola temperatury lodu
- Powiadomienie o czyszczeniu filtra
- Ergonomiczny dostęp do lodu przez przesuwane drzwi ułatwia pracę
- Wbudowany zbiornik, umożliwiający montaż pod ladą
| Ciężar: | 66 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 622 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Produkcja lodu: | 130 kg/24h |
| Numer artykułu producenta: | AF 107 AS* OX |
| Pojemność pamięci: | 30 kg |
| Rodzaj chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 592 mm |
| Typ: | AF 107 XSafe |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 24131903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 592 x 622 x 1,078 mm |
| Wysokość: | 1078 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ze zbiornikiem: | Tak |