Wytwornica płatków lodu, bez zbiornika, seria RFP, chłodzona powietrzem
Treść:
1
Numer produktu:
4667964
Informacje dot. produktu "Wytwornica płatków lodu, bez zbiornika, seria RFP, chłodzona powietrzem"
Do szybkiej i zgodnej z HACCP produkcji zwartych, ziarnistych płatków lodowych dla laboratoriów, przemysłu chemicznego i produkcji żywności. Lód jest wytwarzany przez pionowy parownik ze stali nierdzewnej i transportowany za pomocą przekładni ślimakowej do głowicy cylindra, prasowany i łamany do zadanego rozmiaru. Produkcja do 400 kg lodu dziennie. Nowy czynnik chłodniczy R290 spełnia najnowsze regulacje UE, zmniejsza zużycie energii nawet o 30%, nie niszczy warstwy ozonowej i ma znikomy wpływ na globalne ocieplenie.
Zakres dostawy: Wytwornica płatków lodu, zestaw do wprowadzania i odprowadzania wody
- Wytrzymały parownik ze stali nierdzewnej
- Nadaje się do wody zdemineralizowanej
- Czynnik chłodniczy przyjazny środowisku
- Chłodzony powietrzem
- Obudowa ze stali nierdzewnej
- Łatwa do czyszczenia
- Wygodna i bezpieczna obsługa
- Niskie zużycie energii
Zakres dostawy: Wytwornica płatków lodu, zestaw do wprowadzania i odprowadzania wody
| Ciężar: | 79 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 599 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Produkcja lodu: | 157 kg/24h |
| Moc znamionowa: | 830 W |
| Numer artykułu producenta: | MB-RFP0320AF-251 |
| Rodzaj chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 559 mm |
| Typ: | RFP 0320 A |
| UNSPSC: | 24131903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 559 x 599 x 660 mm |
| Wysokość: | 660 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ze zbiornikiem: | Nie |