Wytwornica lodu płatkowego serii MF, bez zbiornika
Treść:
1
Numer produktu:
4686776
Informacje dot. produktu "Wytwornica lodu płatkowego serii MF, bez zbiornika"
Wyprodukowano zgodnie z DIN ISO 9001. Do produkcji stałych, nasyconych płatków lodu z higienicznie doskonałego, zimnego lodu o temperaturze 0,5 °C. Wyposażona w system sanitarny XSafe zwiększający bezpieczeństwo i przedłużający żywotność. Dołączona lampa UV redukuje zarażenie bakteriami i wirusami w maszynie i w obiegu wody.
Urządzenia są dostarczane bez zbiornika. Proszę zamawiać oddzielnie.
- Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej
- Specjalny materiał we wnętrzu o właściwościach antybakteryjnych
- System skraplacza chłodzony powietrzem
- Eletroniczna kontrola temperatury lodu
- Zewnętrzne lampki kontrolne do monitorowania pracy
- Technologia "Plug-and-Play" produkuje lód stabilnie dzięki systemowi bez cyklu
- Modele EcoX wykorzystują wyłącznie naturalne czynniki chłodnicze R290 lub R744
Urządzenia są dostarczane bez zbiornika. Proszę zamawiać oddzielnie.
| Głębokość: | 663 mm |
|---|---|
| Maks. Produkcja lodu: | 450 kg/24h |
| Numer artykułu producenta: | MF 57 AS* OX |
| Rodzaj chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 538 mm |
| Typ: | MF 57 XSafe EcoX |
| UNSPSC: | 24131903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 538 x 663 x 790 mm |
| Wysokość: | 790 mm |
| Ze zbiornikiem: | Nie |