Wytrząsarki z inkubatorem z chłodzeniem,ISICMBCDG
Treść:
1
Numer produktu:
4659474
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki z inkubatorem z chłodzeniem,ISICMBCDG"
Wytrząsarka orbitalna z inkubatorem/chłodzeniem jest gotowa do pracy bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Opcjonalne bloki modułowe mogą pomieścić mikroprobówki, probówki wirówkowe, fiolki lub probówki do hodowli. Jednostka może pomieścić mikropłytki lub bloki modułowe o wewnętrznej pojemności 127 mm. Idealny do analiz, które wymagają stabilnej, kontrolowanej temperatury.
Zakres dostawy: Thermo Shaker wraz z uchwytem adaptera do bloków
Bez bloków. Nanleży zamawiać osobno.
- Nagrzewa się do 65°C i schładza do 10°C poniżej temperatury otoczenia
- Wskaźniki LED dla temperatury, prędkości i czasu
- Tryb kalibracji temperatury
- Potrójny mimośród w układzie napędowym
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Funkcja płynnego ustawienia prędkości
- Alarm akustyczny
- Wskaźnik gorąca
- Poliwęglanowa pokrywa
Zakres dostawy: Thermo Shaker wraz z uchwytem adaptera do bloków
Bez bloków. Nanleży zamawiać osobno.
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 13.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność prędkości: | ±2 % |
| Dokładność prędkości: | 2 % |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 455 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 65 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30391940 |
| Prędkość: | 100 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość: | 279 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-10 ... 65 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | ISICMBCDG |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 279 x 455 x 267 mm |
| Wysokość: | 267 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |