Wytrząsarki z inkubatorem ISLD
Treść:
1
Numer produktu:
4659471
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki z inkubatorem ISLD"
Wytrząsarki orbitalne Light Duty z inkubacją sąprzeznaczone są do podgrzewania i wytrząsania różnych rodzajów naczyn. Wytrząsarki są zoptymalizowane do wytrząsania mikropłytek, płytek typu Deep Well lub mikroprobówek. Dostępne są z nieprzezroczystą pokrywą do próbek wrażliwych na światło.
Zakres dostawy:
04HDG: Wytrząsarka z inkubatorem, z wbudowaną tacą i pokrywą
MPHDG: Wytrząsarka z inkubatorem,z wbudowaną tacą na mikropłytki, płytki typu Deep Well lub mikroprobówki i pokrywą.
MPHDGL: jak MPHDG, ale z nieprzezroczystą pokrywą
- Wskaźniki LED dla temperatury, prędkości i czasu
- Zegar sterujący z alarmem dźwiękowym
- Tryb kalibracji dla temperatury
- Sterowanie mikroprocesorowe
- Regulator temperatury PID
- Potrójny mimośród w układzie napędowym
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Funkcja płynnego ustawienia prędkości
- Alarm akustyczny
- Konstrukcja odporna na rozlewanie
- Poliwęglana pokrywa
Zakres dostawy:
04HDG: Wytrząsarka z inkubatorem, z wbudowaną tacą i pokrywą
MPHDG: Wytrząsarka z inkubatorem,z wbudowaną tacą na mikropłytki, płytki typu Deep Well lub mikroprobówki i pokrywą.
MPHDGL: jak MPHDG, ale z nieprzezroczystą pokrywą
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 11.1 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność prędkości: | ±2 % |
| Dokładność prędkości: | 2 % |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 432 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 279 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3.6 kg |
| Maks. Temperatura: | 65 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30391919 |
| Prędkość: | 100 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 197 x 279 mm |
| Szerokość: | 279 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 197 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 65 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | ISLD04HDG |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 279 x 432 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |