Wytrząsarki o ruchu w 3 wymiarach, 3D digital
Treść:
1
Numer produktu:
9729987
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu w 3 wymiarach, 3D digital"
Wytrząsarki o ruchu w 3 płaszczyznach.
- Różne nakładki umożliwiają wykorzystanie w różnych aplikacjach
- Możliwość pracy w inkubatorach, w zakresie temp. od 4 do 50 °C
- Mata antypoślizgowa dostarczana z wytrząsarką
- Klawiatura membranowa zapewnia łatwą obsługę
- Odpowiednie do pracy ciągłej
- Minutnik od 1sek do 99 godz. i 59 min
- Pomiar czasu wytrząsania
- Funkcję wyświetlania kodów błędów
| Ciężar: | 2.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 50 °C |
| Głębokość: | 330 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 235 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kąt nachylenia: | 0 ... 15 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 15 ° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 80 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Moc znamionowa: | 24 W |
| Numer artykułu producenta: | 0004001000 |
| Prędkość: | 5 ... 80 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 235 x 235 mm |
| Szerokość: | 280 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 235 mm |
| Typ: | Rocker 3D digital |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 280 x 330 x 185 mm |
| Wysokość: | 185 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |