Wytrząsarki o ruchu toczącym, RS-TR 10
Treść:
1
Numer produktu:
9852143
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu toczącym, RS-TR 10"
Wytrząsarki o ruchu toczącym, zapewniającym łagodne i efektywne mieszanie przez zastosowanie jednoczesnego ruchu kołyszącego i toczącego. Regulacja prędkości i czasu odbywa się z wykorzystaniem wyświetlacza LCD. Dodatkowo modele RS-TR 10 posiadają funkcję minutnika.
| Amplituda wstrząsania: | 17 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 5.5 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Długość rolki: | 280 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 490 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Liczba rolek: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 4 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 70 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | RSTR10 |
| Prędkość: | 10 ... 70 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się/kołyszący |
| Rolki (Ø x dł.): | 30 x 280 mm |
| Szerokość: | 260 mm |
| Typ: | RS-TR 10 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103802 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 260 x 490 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |
| Ø Rolki: | 30 mm |