Wytrząsarki o ruchu toczącym RS-200D-L, cyfrowy
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9728813
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu toczącym RS-200D-L, cyfrowy"
Zalecane do wytrząsania próbek krwi, substancji lepkich i zawiesin ciało stałe-ciecz, gdzie wymagana jest min. aeracja. Mogą być stosowane w inkubatorach do temp. 60 °C i wilgotności do 80 % oraz w komorach chłodniczych do 4 °C. Dzięki możliwości zwiększenia przerw między poszczególnymi rolkami możliwe jest wykorzystanie większych pojemników na próbki.
- Wytrząsanie ruchem kołyszącym i toczącym
- Modele cyfrowe posiadają zabudowaną funkcję minutnika
- Dysponuje zabezpieczeniem mikrobiologicznym BioCote
- Timer od 1 s do 9 h
| Amplituda wstrząsania: | 16 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 6.9 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 60 °C |
| Długość rolki: | 340 mm |
| Głębokość: | 360 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba rolek: | 9 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 60 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Numer artykułu producenta: | 51901-24 |
| Prędkość: | 5 ... 60 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się/kołyszący |
| Rolki (Ø x dł.): | 30 x 340 mm |
| Szerokość: | 565 mm |
| Typ: | RS-200D-L |
| UNSPSC: | 41103802 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 565 x 360 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |
| Ø Rolki: | 30 mm |