Wytrząsarki o ruchu posuwisto-zwrotnym, Promax 1020
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9839853
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu posuwisto-zwrotnym, Promax 1020"
Platforma Shakers Promax nadaje się do modułowego inkubatora 1000 i jest zalecana do zastosowań wymagających zmiennych temperatur.
Kompaktowy model dla próbek o średniej objętości, idealny dla rozdzielaczy. Timer od 0 do 999 min.
- Ustawianie i płynna regulacja prędkości obrotowej na analogowym pokrętle sterującym, idealne do rozdzielania
- Szeroka gama opcjonalnych akcesoriów i osprzętu dodatkowego do wielu różnych zastosowań
- Czujnik nadmiernej temperatury prewencyjnie wyłącza urządzenie w niebezpiecznej sytuacji nagrzewania, szczególnie przydatne w przypadku pracy ciągłej
- Izolowany układ napędowy zapobiega nagrzewaniu się silnika i w konsekwencji uszkodzeniu termicznemu próbki
- Zaprojektowany z nisko położonym środkiem ciężkości, który zapobiega poślizgowi przy dużych prędkościach, nawet na wilgotnej powierzchni
- Analogowy timer pozwala na pracę bez nadzoru. Po upływie ustawionego czasu załączy się alarm akustyczny i nastąpi zatrzymanie pracy
| Amplituda wstrząsania: | 32 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 31 °C |
| Głębokość: | 375 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 258 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 31 °C |
| Maks. prędkość: | 250 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Numer artykułu producenta: | 543-22332-00 |
| Prędkość: | 30 ... 250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 30 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Posuwisto-zwrotny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 290 x 258 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 290 mm |
| Typ: | Promax 1020 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103812 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 375 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |