Wytrząsarki o ruchu posuwisto-zwrotnym HS 501 digital
Treść:
1
Numer produktu:
6270850
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu posuwisto-zwrotnym HS 501 digital"
Niskie wytrząsarki laboratoryjne o dużej platformie i maks. obciążeniu do 15 kg. Z możliwością płynnej regulacji prędkości w zakresie od 0 do 300 obr./min. Z minutnikiem oraz cyfrowym wyświetlaczem. Ciągłość pracy gwarantowana nawet przy dużych obciążeniach. Wytrząsarki dostarczane bez platform (platformy i akcesoria należy zamawiać osobno). Idealne do kolb, cylindrów miarowych, a w szczególności rozdzielaczy. Zaprojektowane jako uniwersalne, do większości zastosowań. Timer od 1 do 55 min.
| Amplituda wstrząsania: | 30 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 26 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 585 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 15 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 74 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025002982 |
| Prędkość: | 0 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Posuwisto-zwrotny |
| Szerokość: | 505 mm |
| Typ: | HS 501 digital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103812 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 505 x 585 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |