Wytrząsarki o ruchu posuwisto-zwrotnym HS 260 basic
Treść:
1
Numer produktu:
4008041
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu posuwisto-zwrotnym HS 260 basic"
Kompaktowe, ciche wytrząsarki o bardzo wydajnym ruchu posuwisto-zwrotnym i maks. obciążeniu 7,5 kg. Szeroki wybór akcesoriów umożliwia wytrząsanie naczyń o różnych kształtach i rozmiarach. Elektroniczna regulacja prędkości i czasu.
Akcesoria nie są dołączone do zestawu - prosimy zamawiać osobno.
Akcesoria nie są dołączone do zestawu - prosimy zamawiać osobno.
- Minutnik od 5 min do 50 min lub praca ciągła
| Amplituda wstrząsania: | 20 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8.5 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 420 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 7.5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0003066603 |
| Prędkość: | 20 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Posuwisto-zwrotny |
| Szerokość: | 360 mm |
| Typ: | HS 260 basic |
| Typ wtyczki: | CH |
| UNSPSC: | 41103812 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 420 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Wyświetlacz: | Skala |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |