Wytrząsarki, o ruchu okrężnym, do płytek mikrotitracyjnych, Orbit™ P4
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
6285556
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki, o ruchu okrężnym, do płytek mikrotitracyjnych, Orbit™ P4"
Do wytrząsania wszystkich standardowych płytek mikrotitracyjnych. Uchwyty na stalowej platformie utrzymują próbki na miejscu podczas wytrząsania. Orbit P2 są odpowiednie do wytrząsania 2 mikropłytek jednocześnie.
Wytrząsarka dostarczana z platformą na dwie płytki mikrotitracyjne.
- Duży cyfrowy wyświetlacz i regulacja za pomocą jednego pokrętła
- Odpowiednie do pracy w chłodniach lub w inkubatorach
- Timer od 30 s do 99 min
- Zasilanie: 230V, 50 Hz
Wytrząsarka dostarczana z platformą na dwie płytki mikrotitracyjne.
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4.3 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 65 °C |
| Głębokość: | 279 mm |
| Liczba płyt: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 0.3 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 65 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | S2020-P4-B-230V |
| Prędkość: | 100 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 168 mm |
| Typ: | Orbit™ P4 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103818 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 168 x 279 x 153 mm |
| Wysokość: | 153 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |