Wytrząsarki, o ruchu okrężnym, do płytek mikrotitracyjnych, MTS 2/4 digital
Treść:
1
Numer produktu:
4008050
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki, o ruchu okrężnym, do płytek mikrotitracyjnych, MTS 2/4 digital"
Wytrząsarki zaprojektowane do wytrząsania 2 lub 4 płytek mikrotitracyjnych. Ruch okrężny.
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Cyfrowy minutnik (od 1 do 99 min)
- Sygnalizacja dźwiękowa zakończenia nastawionego czasu
- Wyposażone w platformę, bez płytek
- Elektroniczna regulacja prędkości
- Cyfrowy minutnik (od 1 do 99 min)
- Sygnalizacja dźwiękowa zakończenia nastawionego czasu
- Wyposażone w platformę, bez płytek
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 2.7 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 320 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Liczba płyt: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1100 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 45 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003208003 |
| Prędkość: | 1,100 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 185 mm |
| Typ: | MTS 2/4 digital |
| Typ wtyczki: | CH |
| UNSPSC: | 41103818 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 185 x 320 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |