Wytrząsarki o ruchu okrężnym, KS 260 control
Treść:
1
Numer produktu:
4008034
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu okrężnym, KS 260 control"
Kompaktowa, niskopoziomowa wytrząsarka z wysoce wydajnym ruchem orbitalnym, maks. obciążenie 7,5 kg. Duży wybór platform umożliwia stosowanie z różnymi kształtami i rozmiarami naczyń. Elektroniczna kontrola prędkości i regulacja czasowa.
Wytrząsarki dostarczane bez platform i akcesoriów, należy je zamawiać osobno.
Wytrząsarki dostarczane bez platform i akcesoriów, należy je zamawiać osobno.
- Oddzielny cyfrowy wyświetlacz prędkości i czasu ze wskazaniem trybu pracy
- Minutnik od 1 min do 99 h 59 min lub praca ciągła
- Funkcja zatrzymania platformy w określonej pozycji (umożliwia pracę z systemami automatycznymi)
- Możliwość kontrolowania i dokumentowania wszystkich funkcji za pomocą labworldsoft®
- Wersja z funkcją odwrotnych obrotów dostępna na zamówienie
- Szeroki wybór akcesoriów umożliwia wytrząsanie naczyń o różnych kształtach i rozmiarach
| Amplituda wstrząsania: | 10 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8.8 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 420 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 7.5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 45 W |
| Numer artykułu producenta: | 0002980302 |
| Prędkość: | 10 ... 500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 360 mm |
| Typ: | KS 260 control |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 420 x 98 mm |
| Wysokość: | 98 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |