Wytrząsarki o ruchu okrężno-drgającym, Vortex 3
Treść:
1
Numer produktu:
4008061
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu okrężno-drgającym, Vortex 3"
Wytrząsarki dedykowane do pracy przerywanej i pracy ciągłej. W trybie pracy przerywanej ruch inicjowany jest dociśnięciem nakładki.
Dostarczane z podstawową nakładką.
- Płynna regulacja w szerokim zakresie prędkości
- Uniwersalne, dzięki 3 wymiennym platformom i 7 nakładkom (np. na probówki reakcyjne, płytki mikrotitracyjne, kolby Erlenmeyera 250 ml, itp.), platformy i nakładki należy zamawiać osobno
- Platformy bezpiecznie zatrzaskują się w urządzeniu w każdej pozycji
- Pasek zaciskający (VG 3.36) zapewnia łatwe wytrząsanie kolb okrągłodennych/Erlenmeyera
- Solidna obudowa wykonana z odlewanego ciśnieniowo cynku
- Stabilność przy wysokiej prędkości, dzięki silikonowej podstawie, dobrze tłumiącej drgania
- Mimośrodowy napęd z łożyskami kulkowymi
- Samoczynnie chłodzony napęd umożliwia ciągłą pracę w nieznacznym stopniu podnoszącą temp. obudowy
Dostarczane z podstawową nakładką.
| Amplituda wstrząsania: | 4 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4.5 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 149 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 60 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003340002 |
| Prędkość: | 500 ... 2,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 127 mm |
| Typ: | VORTEX 3 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 127 x 149 x 136 mm |
| Wysokość: | 136 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Nie |