Wytrząsarki, o ruchu okrężno-drgającym, Lab dancer
Treść:
1
Numer produktu:
4008065
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki, o ruchu okrężno-drgającym, Lab dancer"
Niedrogie, kompaktowe wytrząsarki o ruchu drgającym do probówek. Posiadają atrakcyjny design. Praca inicjowana dociśnięciem nasadki.
- Małe, kompaktowe i niezawodne
- Do wytrząsania małych pojemników o śred. do 30 mm, np. probówek szklanych, reakcyjnych lub wirówkowych
- Stała prędkość (2800 obr./min)
- Doskonałe mieszanie
- Obudowa i akcesoria do wytrząsania probówek wykonane z chemicznie odpornego tworzywa sztucznego; podstawa wykonana z powlekanego, odlewanego ciśnieniowo cynku
- Wyposażone w lekką ładowarkę 12 V
| Amplituda wstrząsania: | 4.5 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 550 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 0.05 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2800 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003365002 |
| Prędkość: | 2,800 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Typ: | lab dancer |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 100 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z timerem: | Nie |
| Ø: | 100 mm |