Wytrząsarki o ruchu obrotowym TR-200D
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9645323
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu obrotowym TR-200D"
Wytrząsarki pozwalają na delikatne i dokładne mieszanie próbek, głównie w aplikacjach biologicznych i medycznych np. utrzymania próbek krwi w zawiesinie. Pełna regulacja kąta nachylenia. Możliwość stosowania w inkubatorach i komorach chłodzących w zakresie temp. od 4 do 60 °C.
Zmienna prędkość od 2 do 40 obr./min. Cyfrowy minutnik od 1 do 999 min. Cyfrowa regulacja prędkości.
Dostępnych jest 6 różnych uchwytów. Uchwyty należy zamawiać osobno.
Dostępnych jest 6 różnych uchwytów. Uchwyty należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 60 °C |
| Głębokość: | 310 mm |
| Kąt nachylenia: | 360 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 360 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 40 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Numer artykułu producenta: | 51901-28 |
| Prędkość: | 2 ... 40 1/min |
| Prędkość minimalna: | 2 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się |
| Szerokość: | 225 mm |
| Typ: | TR-200D |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 225 x 310 x 290 mm |
| Wysokość: | 290 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |