Wytrząsarki o ruchu obrotowym LLG-uniLOOPMIX 2
Treść:
1
Numer produktu:
6263665
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu obrotowym LLG-uniLOOPMIX 2"
Analogowy dysk obrotowy dla łagodnego i efektywnego mieszania próbek. Dedykowane do pracy z próbkami biologicznymi. Wyposażone w łatwe w wymianie uchwyty zapewniające szybkie czyszczenie wytrząsarki.
Możliwość jednoczesnej pracy z probówkami: 48 x 1,5 ml, 16 x 5 ml, 16 x 15 ml, 8 x 50 ml. Istnieje możliwość dostosowania dysków do równoczesnej pracy z różnymi probówkami.
Zakres dostawy: wytrząsarkę oraz 12 uchwytów, każdy na probówki o poj. 2 ml, 15 ml oraz 50 ml.
- Kompaktowa konstrukcja umożliwiająca ustawienie w cieplarce lub chłodziarce
- Łatwa do czyszczenia obudowa
- Antypoślizgowe, regulowane nóżki
- Dodatkowe zaciski na życzenie
Możliwość jednoczesnej pracy z probówkami: 48 x 1,5 ml, 16 x 5 ml, 16 x 15 ml, 8 x 50 ml. Istnieje możliwość dostosowania dysków do równoczesnej pracy z różnymi probówkami.
Zakres dostawy: wytrząsarkę oraz 12 uchwytów, każdy na probówki o poj. 2 ml, 15 ml oraz 50 ml.
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kąt nachylenia: | 360 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 360 ° |
| Maks. Liczba naczyń: | 48 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 80 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6263665 |
| Prędkość: | 0 ... 80 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się |
| Szerokość: | 220 mm |
| Typ: | LLG-uniLOOPMIX 2 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 300 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |