Wytrząsarki o ruchu koziołkującym Trayster basic
Treść:
1
Numer produktu:
9837870
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu koziołkującym Trayster basic"
Wytrząsarki do płynnego lecz efektywnego mieszania. Dedykowane do aplikacji biologicznych, w szczególności mieszania próbek krwi, rozdzielania i mieszania próbek sypkich i ciekłych w probówkach o poj. od 1,5 ml do 50 ml. Łatwe w obsłudze demontowane nakładki umożliwiają łatwe i szybkie czyszczenie.
Nakładki nie są w zestawie z wytrząsarką. Należy zamówić je osobno.
- Inne nakładki do różnych aplikacji
- Możliwość stosowania w inkubatorach w temp. od 4 do 50 °C
- Odpowiednie do pracy ciągłej
- Łatwa obsługa klawiaturą membranową
| Ciężar: | 1.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 50 °C |
| Głębokość: | 140 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 20 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0004005000 |
| Prędkość: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ: | Trayster basic |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 140 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Nie |