Wytrząsarki o ruchu koziołkującym, Reax 2
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
6270264
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu koziołkującym, Reax 2"
- Wraz z uniwersalnym adapterem z zaciskami dla wytrząsanych naczyń (maks. 2) pozwala na stosowanie naczyń o wys. od 50 do 160 mm
- Szczególnie przydatny w hematologii, diagnostyce medycznej i biochemii
- Płynna regulacja prędkości
- W ofercie dostępny również adapter do wytrząsania 20 probówek reakcyjnych
| Ciężar: | 5.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 235 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kąt nachylenia: | 360 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 360 ° |
| Maks. Liczba naczyń: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 1 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 541-21009-00 |
| Prędkość: | 20 ... 100 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się |
| Szerokość: | 510 mm |
| Typ: | Reax 2 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 510 x 235 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Nie |