Wytrząsarki o ruchu kołyszącym, PRM-100
Treść:
1
Numer produktu:
9721015
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu kołyszącym, PRM-100"
Wytrząsarki o dużej pojemności, regulowanym kącie nachylenia i prędkości, zapewniające wolne lub energiczne mieszanie próbek. Dostosowane do pracy w chłodniach lub inkubatorach w zakresie temperatur +4°C do +40°C. Możliwość pracy ciągłej lub sterowanej minutnikiem.
Minutnik w zakresie od 1 min do 99 godz. 59 min.
Minutnik w zakresie od 1 min do 99 godz. 59 min.
| Ciężar: | 13 kg |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 480 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 360 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Kąt nachylenia: | 0 ... 10 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 10 ° |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 99 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Moc znamionowa: | 13 W |
| Numer artykułu producenta: | PMR-100 |
| Prędkość: | 1 ... 99 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Kołyszący |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 460 x 360 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 460 mm |
| Typ: | PMR-100 |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 400 x 480 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |
| Z timerem: | Tak |