Wytrząsarki o ruchu kołyszącym 35 EZ, podwójna platforma
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
6283298
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu kołyszącym 35 EZ, podwójna platforma"
Wytrząsarki 35 EZ to następna generacja wytrząsarek o wysokiej pojemności firmy Labnet. Udoskonalone wytrząsarki 35 zostały zaprojektowane z myślą o trwałości w laboratoriach wymagających platform o większej powierzchni i precyzyjnej kontroli parametrów wytrząsania. Poparto to 5-letnią gwarancją. Zarówno prędkość jak i czas są łatwe do wybrania, a analogowa kontrola została udoskonalona, aby wyświetlać dyskretne wartości. Kąt nachylenia łatwo regulowany bocznym pokrętłem. Układ obsługujący z łatwością do 5 kg obciążenia, dzięki czemu podwójna platforma może być całkowicie zapełniona bez wpływu na prędkość. Dostępne jako modele z pojedynczą i podwójną platformą, zawierające prążkowaną matę antypoślizgową, aby utrzymywać pojemniki w jednym miejscu. Minutnik od 10 do 120 min lub ciągły.
| Ciężar: | 7.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 70 °C |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Głębokość: | 360 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 280 mm |
| Kąt nachylenia: | 0 ... 20 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 20 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 70 °C |
| Maks. prędkość: | 120 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Numer artykułu producenta: | S2035-DE-230V |
| Prędkość: | 10 ... 120 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Kołyszący |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 360 x 280 mm |
| Szerokość: | 360 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 360 mm |
| Typ: | 35 EZ |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 360 x 260 mm |
| Wysokość: | 260 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |