Wytrząsarki o ruchu falowym, Polymax 1040
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9839857
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu falowym, Polymax 1040"
Wytrząsarki o ruchu kołyszącym Polymax nadają się do modułowego inkubatora 1000 i są zalecane do zastosowań wymagających zmiennych temperatur. Z trójwymiarowym ruchem wahadłowym, odpowiednie do naczyń Petriego, butelek hodowlanych, kolb Erlenmeyera i wszystkich standardowych naczyń.
Odpowiednie dla próbek o średniej objętości
Czujnik nadmiernej temperatury prewencyjnie wyłącza urządzenie w niebezpiecznej sytuacji nagrzewania, co jest szczególnie ważne w przypadku pracy ciągłej
Zaprojektowany z nisko położonym środkiem ciężkości, który zapobiega poślizgowi przy dużych prędkościach, nawet na wilgotnej powierzchni
Ustawianie i płynna regulacja prędkości obrotowej za pomocą analogowego pokrętła sterującego, odpowiedniego dla wszystkich standardowych naczyń
Analogowy timer procesowy pozwala na pracę bez nadzoru
Odpowiednie dla próbek o średniej objętości
Czujnik nadmiernej temperatury prewencyjnie wyłącza urządzenie w niebezpiecznej sytuacji nagrzewania, co jest szczególnie ważne w przypadku pracy ciągłej
Zaprojektowany z nisko położonym środkiem ciężkości, który zapobiega poślizgowi przy dużych prędkościach, nawet na wilgotnej powierzchni
Ustawianie i płynna regulacja prędkości obrotowej za pomocą analogowego pokrętła sterującego, odpowiedniego dla wszystkich standardowych naczyń
Analogowy timer procesowy pozwala na pracę bez nadzoru
| Ciężar: | 8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 375 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 258 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Kąt nachylenia: | 5 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 5 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 50 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 543-42205-00 |
| Prędkość: | 2 ... 50 1/min |
| Prędkość minimalna: | 2 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 290 x 258 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 290 mm |
| Typ: | Polymax 1040 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 375 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |