Wytrząsarki kompaktowe KL 2
Treść:
1
Numer produktu:
9838320
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki kompaktowe KL 2"
Mini-wytrząsarki z możliwością przełączania pomiędzy trybem obrotowym i posuwisto-zwrotnym. Zawierają system mocowania kolby z trzema zaciskami. Użyteczne w diagnostyce medycznej, hematologii, hodowli komórek i analizie. Maks. pojemnośći 4 x 500 ml lub 2 x 1000 ml kolby Erlenmeyera. Timer od 0 do 120 min/praca ciągła.
Zakres dostawy: Wytrząsarka i platforma z 3 zaciskami oraz mata antypoślizgowa
Zakres dostawy: Wytrząsarka i platforma z 3 zaciskami oraz mata antypoślizgowa
| Amplituda wstrząsania: | 8 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 13.5 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 455 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 300 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 420 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6115 000 |
| Prędkość: | 30 ... 420 1/min |
| Prędkość minimalna: | 30 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny/posuwisto-zwrotny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 300 x 300 mm |
| Szerokość: | 355 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 300 mm |
| Typ: | KL 2 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 355 x 455 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |