Wytrząsarki do płytek mikrotitracyjnych LLG-uniPLATESHAKER 1
Treść:
1
Numer produktu:
6263488
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki do płytek mikrotitracyjnych LLG-uniPLATESHAKER 1"
Wytrząsarki uniPLATESHAKER 1 zostały zaprojektowane do pracy z pojedynczą płytka mikrotitracyjną. Ze względu na ich małe rozmiary mogą one być używane w ograniczonych przestrzeniach, (dygestoria, komory laminarne). Mogą także pracować w chłodniach i komorach chłodzących.
Zakres dostawy:Wytrząsarka mikropłytkowa, zasilacz, 2 przystawki (przystawka piankowa i przystawka do płytek mikrotitracyjnych), 6 zacisków
- Cyfrowy wyświetlacz z ustawieniami prędkości i czasu
- Wybór prędkości od 300 do 1800 obrotów na minutę
- Bezobsługowy silnik bezszczotkowy DC
- Średnica orbitalna mieszania 2 mm (dokładne wymieszanie próbek)
- Ustawianie minutnika: od 1 do 99 min i tryb ciągły
- Uniwersalne, z wymiennymi uchwytami do płytek o różnych rozmiarach
- Piankowy uchwyt do probówek 20 x 1,5 / 2 ml
Zakres dostawy:Wytrząsarka mikropłytkowa, zasilacz, 2 przystawki (przystawka piankowa i przystawka do płytek mikrotitracyjnych), 6 zacisków
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 1.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 85 mm |
| Liczba płyt: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 1 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1800 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 115 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 9 W |
| Numer artykułu producenta: | 6263488 |
| Prędkość: | 300 ... 1,800 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 127 mm |
| Typ: | LLG-uniPLATESHAKER 1 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103818 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 127 x 85 x 86 mm |
| Wysokość: | 86 mm |
| Zasilanie: | 115 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |