Wytrząsarki LLG-uniSHAKER 2
Treść:
1
Numer produktu:
6263641
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki LLG-uniSHAKER 2"
Wielofunkcyjne wytrząsarki z matą posiadającą wypustki, umożliwiające mieszanie krwi w probówkach wirówkowych bez ryzyka spieniania. Odpowiednie do pracy z różnymi naczyniami i probówkami.
Zakres dostawy: Wytrząsarka, mata antypoślizgowa
Zakres dostawy: Wytrząsarka, mata antypoślizgowa
| Ciężar: | 2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 45 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 152 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 152 mm |
| Kąt nachylenia: | 20 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 20 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 1.6 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 45 °C |
| Maks. prędkość: | 20 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6263641 |
| Prędkość: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 202 x 152 mm |
| Szerokość: | 202 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 202 mm |
| Typ: | LLG-uniSHAKER 2 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 202 x 152 x 202 mm |
| Wysokość: | 202 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Nie |