Wytrząsarka typu vortex CLASSIC
Treść:
1
Numer produktu:
6275125
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka typu vortex CLASSIC"
Łatwe w użyciu wytrząsarki typu vortex z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej. Kompaktowa wytrząsarka typu vortex o zmiennej prędkości obrotowej.
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu vortex z platformą wibracyjną
- Bardzo dobra odporność chemiczna
- Stabilna, solidna obudowa
- Do pracy dotykowej i ciągłej
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu vortex z platformą wibracyjną
| Amplituda wstrząsania: | 4.5 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 2.2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 220 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 3000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 15 W |
| Numer artykułu producenta: | F202A0173 |
| Prędkość: | 0 ... 3,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 180 mm |
| Typ: | CLASSIC |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 220 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Nie |