Wytrząsarka typu Vortex z platformą na mikropłytki VXMPAL, analogowy
Treść:
1
Numer produktu:
4659505
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka typu Vortex z platformą na mikropłytki VXMPAL, analogowy"
Wytrząsarki typu Vortex charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i wydajnym silnikiem umożliwiającym pracę ciągłą oraz możliwość obsługiwania elementów wyposażenia dodatkowego w całym zakresie prędkości. Wytrząsarki typu Vortex z platformą na mikropłytki są odpowiednie dla 2 standardowych mikropłytek.
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z platformą i 1 pojedynczym uchwytem na mikropłytki
- Zakres prędkości On-Mode: od 300 do 2500 rpm
- Zakres prędkości Touch-Mode: od 300 do 3500 rpm
- Przełącznik Touch/On
Zakres dostawy: Wytrząsarka typu Vortex z platformą i 1 pojedynczym uchwytem na mikropłytki
| Amplituda wstrząsania: | 3.5 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 5.4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 266 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 3500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | 30392155 |
| Prędkość: | 300 ... 3,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 137 mm |
| Typ: | VXMPAL |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 137 x 266 x 114 mm |
| Wysokość: | 114 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Nie |