Wytrząsarka typu Vortex na wiele probówek VXMTDG, cyfrowy
Treść:
1
Numer produktu:
4659507
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka typu Vortex na wiele probówek VXMTDG, cyfrowy"
Wytrząsarka typu Vortex do przetwarzania wielu probówek z wysoką efektywnością. Możliwość wytrząsania do 50 probówek jednocześnie. Dostępne wymienne statywy z pianki do wytrząsania probówek o średnicy od 10 do 29 mm. Ruch wirowy jest tworzony przez zabezpieczenie górnej części próbki w miejscu, pozwalając jednocześnie na swobodny obrót dolnej części na orbicie 3,6 mm. Nóżki z przyssawkami ograniczają ruch i zapobiegają przesuwaniu się na powierzchni roboczej. Modele analogowe i cyfrowe, oba sterowane mikroprocesorem i działające w trybie ciągłym lub czasowym.
Zakres dostawy: wytrząsarka typu Vortex z zestawem podkładek pod platformę oraz jeden statyw piankowy na próbki 12 mm
- Model cyfrowy idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dokładności i powtarzalności
- Model cyfrowy wyposażony w tryb pulsacyjny, w celu zwiększenia efektu wytrząsania
- Timer od 1 s do 9999 min
Zakres dostawy: wytrząsarka typu Vortex z zestawem podkładek pod platformę oraz jeden statyw piankowy na próbki 12 mm
| Amplituda wstrząsania: | 3.6 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 20.3 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 241 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 4.5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 100 W |
| Numer artykułu producenta: | 30392173 |
| Prędkość: | 500 ... 2,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Szerokość: | 384 mm |
| Typ: | VXMTDG |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 384 x 241 x 406 mm |
| Wysokość: | 406 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Nie |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |