Wytrząsarka rolkowa RM 2
Treść:
1
Numer produktu:
4663359
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka rolkowa RM 2"
Wytrzymała wytrząsarka rolkowa z delikatnym ruchem wahadłowym i rolkowym. Zajmuje mało miejsca. Nadaje się do wszystkich popularnych rozmiarów probówek, butelek i innych naczyń cylindrycznych o średnicy do 80 mm.
Zakres dostawy: Jednostka podstawowa zawierająca 6 wyjmowanych rolek z tworzywa sztucznego i tacę ociekową.
- Delikatny start dla optymalnego rozwoju kultur komórkowych
- Minimalna emisja ciepła, a tym samym brak wpływu na warunki otoczenia
- Łatwe ustawianie prędkości i czasu za pomocą wyświetlacza LED
- Taca ociekowa i rolki z tworzywa sztucznego mogą być zdejmowane w celu łatwego czyszczenia
- Przystawka górna dostępna jako wyposażenie dodatkowe
- Timer od 0 do 99 h 59 min
- Kąt 3° stały
Zakres dostawy: Jednostka podstawowa zawierająca 6 wyjmowanych rolek z tworzywa sztucznego i tacę ociekową.
| Amplituda wstrząsania: | 15 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 7.3 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 45 °C |
| Długość rolki: | 300 mm |
| Głębokość: | 465 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Liczba rolek: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 45 °C |
| Maks. prędkość: | 80 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6138 000 |
| Prędkość: | 5 ... 80 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się/kołyszący |
| Rolki (Ø x dł.): | 32 x 300 mm |
| Szerokość: | 244 mm |
| Typ: | RM 2 |
| UNSPSC: | 41103802 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 244 x 465 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |
| Ø Rolki: | 32 mm |