Wytrząsarka o ruchu posuwisto-zwrotnym
Treść:
1
Numer produktu:
4659460
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu posuwisto-zwrotnym"
Cyfrowy wytrząsarka o ruchu posuwisto-zwrotnym jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań, w tym hodowli komórkowych, które wymagają dokładnych i powtarzalnych wyników. Sterowanie mikroprocesorowe zapewnia równomierne wytrząsanie przy jednoczesnym bezpiecznym zwiększaniu prędkości obrotowej. System wytrząsania w obu modelach stale monitoruje prędkość wytrząsania i utrzymuje wartość zadaną, nawet przy zmieniających się obciążeniach.
Zakres dostawy: Wytrząsarka z wbudowaną tacą i antypoślizgową gumową matą.
- Wyjątkowa kontrola prędkości obrotowej, dokładność i trwałość
- Wyświetlacze LED dla prędkości i czasu
- Tryb kalibracji dla prędkości obrotowej
- Sterowanie mikroprocesorowe
- Interfejs RS232
- Tryb kalibracji prędkości
- Czujnik obciążenia
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Funkcja tłumienia prędkości obrotowej
- Dźwiękowy sygnał alarmowy
- Konstrukcja odporna na rozlewanie się wody
- Timer od 1 s do 160 h
Zakres dostawy: Wytrząsarka z wbudowaną tacą i antypoślizgową gumową matą.
| Amplituda wstrząsania: | 19 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 22.2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 60 °C |
| Głębokość: | 355 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 279 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 6.8 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30391830 |
| Prędkość: | 20 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Posuwisto-zwrotny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 330 x 279 mm |
| Szerokość: | 413 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 330 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103812 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 413 x 355 x 146 mm |
| Wysokość: | 146 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |