Wytrząsarka o ruchu posuwisto-zwrotnym SH-200D-R-L
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4686368
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu posuwisto-zwrotnym SH-200D-R-L"
Wytrząsarka z mocnym, a jednocześnie cichym mechanizmem wytrząsającym została zaprojektowana do bezproblemowej pracy ciągłej. System kołyskowy z czterech amortyzowanych gumą, poziomych prętów zabezpieczających można łatwo regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Idealna do trzymania różnych rozmiarów i typów naczyń, w tym kolb, butelek i zlewek.
- Wyświetlacz LED
- Wybór prędkości z miękkim startem
- Wbudowany cyfrowy timer (od 1 do 999 min.)
- Alarm dźwiękowy po upływie ustawionego czasu
- Możliwość stosowania w komorach środowiskowych i inkubatorach CO2 do 40 °C i 80 % rh
- Z powłoką BioCote®: specjalna ochrona antybakteryjna na bazie srebra
| Amplituda wstrząsania: | 20 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 11 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 420 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 335 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 10 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 250 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Numer artykułu producenta: | 51901-02 |
| Prędkość: | 25 ... 250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 25 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Posuwisto-zwrotny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 335 x 335 mm |
| Szerokość: | 360 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 335 mm |
| Typ: | SH-200D-R-L |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103812 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 420 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |