Wytrząsarka o ruchu orbitalnym Varioshake VS 8 O
Treść:
1
Numer produktu:
4678983
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu orbitalnym Varioshake VS 8 O "
Wytrząsarki o ruchu orbitalnym Varioshake przekonują swoją najwyższą jakością, trwałością i niezawodnością. Ich stabilny, mało zużywający się mechanizm zapewnia szczególnie cichą i niezawodną pracę ciągłą.
Model sterowany cyfrowo z szerokim zakresem czasowym, funkcją start/stop i wysoką powtarzalnością dzięki przechowywaniu ostatnich parametrów pracy. Timer od 1 min do 99:59 h lub ciągły.
Zakres dostawy: Urządzenie wytrząsające z ruchomym stołem
Przystawki wytrząsające, kuwety i akcesoria prosimy zamawiać oddzielnie.
- Dzięki bogatej ofercie akcesoriów, urządzenia można optymalnie wyposażyć do każdej potrzeby
- Technologia GFL zapewniająca najwyższą jakość, niezawodność i trwałość
- Kompaktowa konstrukcja zapewniająca niewielką ilość miejsca na powierzchni roboczej oraz możliwość integracji w standardowych inkubatorach
Zakres dostawy: Urządzenie wytrząsające z ruchomym stołem
Przystawki wytrząsające, kuwety i akcesoria prosimy zamawiać oddzielnie.
| Amplituda wstrząsania: | 10 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 11 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 ... 50 °C |
| Głębokość: | 355 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 8 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 500 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Moc znamionowa: | 65 W |
| Numer artykułu producenta: | L003057 |
| Prędkość: | 20 ... 500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 330 x 330 mm |
| Szerokość: | 350 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 330 mm |
| Typ: | VS 8 O |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 350 x 355 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |