Wytrząsarka o ruchu okrężnym platformowa Belly Button®
Treść:
1
Numer produktu:
4664342
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu okrężnym platformowa Belly Button®"
Wytrząsarka została zaprojektowana z myślą o dostępnej przestrzeni. Łatwo regulowana prędkość i regulacja kąta nachylenia platformy zapewnia szeroki zakres warunków mieszania, od bardzo łagodnych do energicznych. Wytrząsarka Belly Button® jest wyjątkowo prostym systemem mieszadeł płynnych, składającym się z orbitalnej platformy elastycznie zakotwiczonej w czterech narożnikach, dzięki czemu ruch platformy, regulowany przez kołnierz sterujący nachyleniem platformy, jest niezwykle efektywnym połączeniem platformy kołysanej i wytrząsarki orbitalnej.
BBUAAUV1S: Z okrągłym przewodem zasilającym 220 V, białą matą silikonową i instrukcją obsługi.
BBULS0001: Z matą na probówki i okrągłym 220 V europejskim przewodem zasilającym.
- Kompaktowa wersja z niewielkim zapotrzebowaniem na miejsce
- Idealna do zastosowań w hodowlach komórkowych i tkankowych, przetwarzaniu żeli lub bibuły
- Nadaje się do chłodni i inkubatora
- Wykonane z materiałów odpornych chemicznie, takich jak stal nierdzewna i anodyzowane aluminium
- Solidna, wytrzymała i trwała konstrukcja
BBUAAUV1S: Z okrągłym przewodem zasilającym 220 V, białą matą silikonową i instrukcją obsługi.
BBULS0001: Z matą na probówki i okrągłym 220 V europejskim przewodem zasilającym.
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Głębokość: | 203 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 178 mm |
| Kąt nachylenia: | 8 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 8 ° |
| Maks. Obciążenie: | 2.2 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 100 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 97 % |
| Moc znamionowa: | 11 W |
| Numer artykułu producenta: | BBUAAUV1S |
| Prędkość: | 100 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 178 x 178 mm |
| Szerokość: | 203 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 178 mm |
| Typ: | BBUAAUV1S |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 203 x 203 x 133 mm |
| Wysokość: | 133 mm |