Wytrząsarka o ruchu okrężnym SHHD, cyfrowy
Treść:
1
Numer produktu:
4659464
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu okrężnym SHHD, cyfrowy"
Dzięki udźwigowi od 16 do 68 kg i ponad 70 opcjom wyposażenia dodatkowego, modele Heavy Duty Shaker zostały zaprojektowane do różnych zastosowań. Dostępne są modele analogowe lub cyfrowe z mikroprocesorowym sterowaniem, co zapewnia zmienną prędkość i spójne wstrząsy, jednocześnie zwiększając prędkość obrotową. Mikroprocesor wyświetla ostatnią wartość zadaną i uruchamia się ponownie w przypadku przerwania zasilania.
Zakres dostawy: Wytrząsarka z wbudowaną tacą i antypoślizgową gumową matą
- Potrójny napęd mimośrodowy
- Funkcja tłumienia prędkości obrotowej
- Konstrukcja odporna na rozlewanie się wody
- Odpowiedni dla środowisk z dwutlenkiem węgla
- Opatentowany system wstrząsania napędu Accu-Drive
- Sterowanie Touchpadem z niezależnymi wyświetlaczami LED wskazującymi prędkość i czas
- Tryb kalibracji prędkości
- Interfejs RS232
- Czujnik obciążenia i zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Dźwiękowy sygnał alarmowy
- Timer od 1 sek do 160 h
Zakres dostawy: Wytrząsarka z wbudowaną tacą i antypoślizgową gumową matą
| Amplituda wstrząsania: | 51 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 90.8 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 60 °C |
| Głębokość: | 729 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 610 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 45.4 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Moc znamionowa: | 80 W |
| Numer artykułu producenta: | 30391872 |
| Prędkość: | 15 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 610 x 610 mm |
| Szerokość: | 678 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 610 mm |
| Typ: | SHHD4550DG |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 678 x 729 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |