Wytrząsarka o ruchu okrężnym SHEX1619DG
Treść:
1
Numer produktu:
4659459
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu okrężnym SHEX1619DG"
Idealna do zastosowań, które wymagają CO2 i dużej wilgotności dla optymalnego wzrostu komórek. Wytrząsarka Extreme Environment Shaker została zaprojektowana do użytku w ekstremalnych środowiskach, takich jak inkubatory CO2. Pilot zdalnego sterowania umożliwia zewnętrzną kontrolę ustawień bez zakłócania atmosfery inkubatora, a podstawa wytrząsarki jest umieszczona wewnątrz inkubatora.
Zakres dostawy: Wytrząsarka z wbudowaną tacą i antypoślizgową matą gumową
- Zaprojektowane do użytku w inkubatorach CO2
- Wytrzymuje ekstremalne warunki otoczenia do 100% wilgotności powietrza
- Pilot zdalnego sterowania mocowany magnetycznie do większości inkubatorów
- Opatentowany system wstrząsania napędu Accu-Drive
- Sterowanie mikroprocesorowe
- Potrójny napęd
- Funkcja tłumienia prędkości obrotowej
- Konstrukcja odporna na rozlewanie się wody
- Sterowanie Touchpadem z niezależnymi wyświetlaczami LED dla prędkości/czasu
- Tryb kalibracji prędkości
- Interfejs RS232
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Dźwiękowy sygnał alarmowy
- Timer od 1 s do 160 h
- Wymiary Panel sterowania (szer. x gł. x wys.): 356 x 150 x 112 mm
Zakres dostawy: Wytrząsarka z wbudowaną tacą i antypoślizgową matą gumową
| Amplituda wstrząsania: | 19 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 22.2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 ... 60 °C |
| Głębokość: | 294 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 279 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 16 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 500 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | -10 °C |
| Moc znamionowa: | 30 W |
| Numer artykułu producenta: | 30391816 |
| Prędkość: | 15 ... 500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 330 x 279 mm |
| Szerokość: | 355 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 330 mm |
| Typ: | SHEX1619DG |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 355 x 294 x 149 mm |
| Wysokość: | 149 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |