Wytrząsarka o ruchu falowym SH-200D-G-L
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4686369
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu falowym SH-200D-G-L"
Wytrząsarka wytwarza delikatne obroty, idealne do mieszania o niskiej zawartości piany, ekstrakcji DNA, procedur barwienia i odbarwiania itp.
Opcjonalnie możliwy jest dodatkowy system szczebli do ustawiania kolejnych platform, który może potroić pojemność wytrząsarki.
- Konstrukcja oszczędzająca miejsce
- Wyświetlacz LED
- Indywidualnie regulowana prędkość i kąt nachylenia
- Wbudowany cyfrowy timer
- Alarm dźwiękowy po upływie ustawionego czasu
- Możliwość stosowania w inkubatorach do 40 °C i 80 % rh
- Timer: 1 ... 999 min
- W komplecie z matą antypoślizgową
- Z powłoką BioCote®: specjalna ochrona antybakteryjna na bazie srebra
Opcjonalnie możliwy jest dodatkowy system szczebli do ustawiania kolejnych platform, który może potroić pojemność wytrząsarki.
| Ciężar: | 10 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 420 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 355 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Kąt nachylenia: | 3 ... 12 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 12 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 10 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 70 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 3 ° |
| Numer artykułu producenta: | 51901-04 |
| Prędkość: | 5 ... 70 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 355 x 355 mm |
| Szerokość: | 360 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 355 mm |
| Typ: | SH-200D-G-L |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 420 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z timerem: | Tak |