Wytrząsarka o ruchu falowym RS-RD 10
Treść:
1
Numer produktu:
6324170
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka o ruchu falowym RS-RD 10"
Wytrzymała wytrząsarka laboratoryjna do delikatnego i skutecznego mieszania próbek.
Zakres dostawy: Wytrząsarka o ruchu falowym, mocowanie na tacę
- Podświetlany wyświetlacz LCD
- Jednoczesne wyświetlanie prędkości i czasu
- Z funkcją timera
- Złącze RS232
- Bezpieczna podstawa dzięki zmiennym nóżkom antypoślizgowym
Zakres dostawy: Wytrząsarka o ruchu falowym, mocowanie na tacę
| Ciężar: | 9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 370 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 320 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kąt nachylenia: | 9 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 9 ° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 70 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | RSRD10 |
| Prędkość: | 10 ... 70 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 320 x 320 mm |
| Szerokość: | 420 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 320 mm |
| Typ: | RS-RD 10 |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 420 x 370 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |