Wytrząsarka Duomax 1030
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9839855
Informacje dot. produktu "Wytrząsarka Duomax 1030"
Wytrząsarka kołyskowa Duomax 1030 może być zintegrowana z modułowym inkubatorem 1000 i dlatego jest idealna do zastosowań wymagających kontroli temperatury. Generuje dwuwymiarowy ruch przechyłu i nadaje się do szalek Petriego, kolb hodowlanych, kolb Erlenmeyera i wszystkich standardowych naczyń.
- Z zabezpieczeniem przed przegrzaniem, które wyłącza urządzenie w nagłych przypadkach, ważne przy ciągłym użytkowaniu bez nadzoru
- Napęd izolowany od temperatury zapobiega nagrzewaniu się platformy, a tym samym uszkodzeniu termolabilnych próbek
- Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości wytrząsarki nie ślizgają się nawet na wilgotnej powierzchni roboczej
- Płynna regulacja prędkości dla wszystkich popularnych standardowych zbiorników
- Z funkcją timera (maks. 120 min) do automatycznego zakończenia funkcji wytrząsania. Po upływie ustawionego czasu rozlega się sygnał dźwiękowy
| Ciężar: | 8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 375 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 258 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Kąt nachylenia: | 5 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 5 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 5 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 50 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc znamionowa: | 115 W |
| Numer artykułu producenta: | 543-32205-00 |
| Prędkość: | 2 ... 50 1/min |
| Prędkość minimalna: | 2 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Kołyszący |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 290 x 258 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 290 mm |
| Typ: | Duomax 1030 |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 375 x 185 mm |
| Wysokość: | 185 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |