Wysokowydajne zamrażarki TSX, do -35 °C, z podwójnymi pełnymi drzwiami
Treść:
1
Numer produktu:
4672629
Informacje dot. produktu "Wysokowydajne zamrażarki TSX, do -35 °C, z podwójnymi pełnymi drzwiami"
Wysokowydajne lodówki i zamrażarki z serii TSX przeznaczone są do przechowywania roztworów, odczynników i wszelkich produktów laboratoryjnych. Technologia V-drive podnosi wydajność sprężarki, aby błyskawicznie przywracać temperaturę po otwarciu drzwi.
- Wyjątkowo ciche - 52 dBA
- Naturalne czynniki chłodnicze (R290)
- Kompatybilne z bezprzewodowymi systemami monitorowania i zdalnymi systemami alarmowymi
- Alarm dźwiękowy i optyczny
- GMP Clean Room klasa A/ISO 6 (ISO EN 14644-1) zgodny z odpowiednim przygotowaniem przed instalacją
- Cztery kółka 2", dwa przednie z blokadą
- Drzwi samozamykające z ogranicznikiem 90°
- Automatyczne rozmrażanie
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 723 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 962 mm |
| Ilość półek: | 8 |
| Liczba drzwi: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -15 °C |
| Numer artykułu producenta: | TSX5030FV |
| Pojemność nominalna: | 1447 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 1334 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1435 mm |
| Temperatura: | -35 ... -15 °C |
| Temperatura min.: | -35 °C |
| Typ: | TSX 5030 FV |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,334 x 723 x 1,473 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,435 x 962 x 1,994 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1473 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1994 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ze szklanymi drzwiami: | Nie |