Wysokowydajne lodówki farmaceutyczne TSX, do 2 °C, z szklanymi drzwiami
Treść:
1
Numer produktu:
4672653
Informacje dot. produktu "Wysokowydajne lodówki farmaceutyczne TSX, do 2 °C, z szklanymi drzwiami"
Wysokowydajne lodówki i zamrażarki z serii TSX przeznaczone są do przechowywania roztworów, odczynników i wszelkich produktów laboratoryjnych. Technologia V-drive podnosi wydajność sprężarki, aby błyskawicznie przywracać temperaturę po otwarciu drzwi.
- Wyjątkowo ciche - 52 dBA
- Naturalne czynniki chłodnicze (R290)
- Kompatybilne z bezprzewodowymi systemami monitorowania i zdalnymi systemami alarmowymi
- Alarm dźwiękowy i optyczny
- GMP Clean Room klasa A/ISO 6 (ISO EN 14644-1) zgodny z odpowiednim przygotowaniem przed instalacją
- Cztery kółka 2", dwa przednie z blokadą
- Drzwi samozamykające z ogranicznikiem 90°
- Jasne, wewnętrzne oświetlenie LED
- Rozmrażanie bez użycia ciepła w celu uzyskania maksymalnej równomierności temperatury
- Całkowicie wysuwane szuflady w formie koszy
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 554 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 775 mm |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Liczba koszyków: | 5 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 8 °C |
| Numer artykułu producenta: | TSX1205PV |
| Pojemność nominalna: | 326 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 508 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 619 mm |
| Temperatura: | 2 ... 8 °C |
| Temperatura min.: | 2 °C |
| Typ: | TSX 1205 PV |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 508 x 554 x 1,331 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 619 x 775 x 1,854 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1331 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1854 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ze szklanymi drzwiami: | Tak |