Wysokowydajne chłodziarki chromatograficzne TSX, do 2 °C, z szklanymi drzwiami
Treść:
1
Numer produktu:
4672649
Informacje dot. produktu "Wysokowydajne chłodziarki chromatograficzne TSX, do 2 °C, z szklanymi drzwiami"
Wysokowydajne lodówki i zamrażarki z serii TSX przeznaczone są do przechowywania roztworów, odczynników i wszelkich produktów laboratoryjnych. Technologia V-drive podnosi wydajność sprężarki, aby błyskawicznie przywracać temperaturę po otwarciu drzwi.
- Wyjątkowo ciche - 52 dBA
- Naturalne czynniki chłodnicze (R290)
- Kompatybilne z bezprzewodowymi systemami monitorowania i zdalnymi systemami alarmowymi
- Alarm dźwiękowy i optyczny
- GMP Clean Room klasa A/ISO 6 (ISO EN 14644-1) zgodny z odpowiednim przygotowaniem przed instalacją
- Cztery kółka 2", dwa przednie z blokadą
- Drzwi samozamykające z ogranicznikiem 90°
- Jasne, wewnętrzne oświetlenie LED
- Rozmrażanie bez użycia ciepła w celu uzyskania maksymalnej równomierności temperatury
- Czujnik bezpieczeństwa węglowodorów zapewnia bezpieczeństwo ładunku i personelu laboratoryjnego
- Dwa boczne porty dostępowe (50 mm) z izolowanymi osłonami na zawiasach
- Wyłącznik bezpieczeństwa zabezpieczony wewnętrznym elektrycznym gniazdem pojedynczym
- Z 2 półkami
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 723 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 960 mm |
| Ilość półek: | 2 |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 8 °C |
| Numer artykułu producenta: | TSX2305CV |
| Pojemność nominalna: | 650 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 610 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 711 mm |
| Temperatura: | 2 ... 8 °C |
| Temperatura min.: | 2 °C |
| Typ: | TSX 2305 CV |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 610 x 723 x 1,473 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 711 x 960 x 1,994 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1473 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1994 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ze szklanymi drzwiami: | Tak |