Wysokowydajna wytrząsarka orbitalna do inkubacji
Treść:
1
Numer produktu:
4680422
Informacje dot. produktu "Wysokowydajna wytrząsarka orbitalna do inkubacji"
Wysokowydajne wytrząsarki orbitalne do inkubacji oferują wyjątkową jednorodność temperatury i są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań związanych z wytrząsaniem i inkubacją.
- Opti Flow pracuje z podwójną indukcją i dużym wentylatorem
- Napęd Accu Drive zapewnia dokładność dla powtarzalnych wyników
- Jednolity ruch podczas wytrząsanie w całym zakresie obrotów
- Typ ISHD23HDG dużo miejsca na 2 x 6 litrowe kolby Erlenmeyera z opcjonalnymi zaciskami.
| Amplituda wstrząsania: | 19 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 35.9 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Głębokość: | 648 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 279 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 16 kg |
| Maks. Temperatura: | 65 °C |
| Maks. prędkość: | 500 1/min |
| Numer artykułu producenta: | 30573770 |
| Prędkość: | 15 ... 500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 15 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 330 x 279 mm |
| Szerokość: | 406 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 330 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 65 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | ISHD16HDG |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 406 x 648 x 356 mm |
| Wysokość: | 356 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |