Wysokowydajna elektroda do amoniaku [LLG]
Treść:
1
Numer produktu:
6266776
Informacje dot. produktu "Wysokowydajna elektroda do amoniaku [LLG]"
Do zastosowań o wysokiej wydajności. Wyniki pomiarów w ciągu jednej minuty przy stężeniach od 1 ppm. Bardzo dobra odpowiedź liniowa.
Zakres dostawy: Wodoodporne złącze BNC, kabel 1 m, 20 membran (luzem), wstępnie zmontowany korpus zewnętrzny z kapturkiem membrany, 2 x 60 ml butelki z roztworem do napełniania elektrod, kapturek otworu do napełniania, pęseta.
Zakres dostawy: Wodoodporne złącze BNC, kabel 1 m, 20 membran (luzem), wstępnie zmontowany korpus zewnętrzny z kapturkiem membrany, 2 x 60 ml butelki z roztworem do napełniania elektrod, kapturek otworu do napełniania, pęseta.
| Specyfikacje | |
| Zakres pomiarowy: | 0,01...17000 ppm amoniaku (NH3) 0,01...14000 ppm azotu (N) |
| Zakres temperatur: | 0 ... 50 °C |
| Opór: | 1500 MΩ |
| Długość / Ø: | 115 mm / 16 mm |
| Długość kabla: | 1 m |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9512HPBNWP |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pomiaru przewodności: | Epoksyd |
| Zakres pomiaru stężenia jonów (ISE): | 0.01 ... 17000 ppm |
| Ø Trzonu: | 12 mm |